Dragi učenici!

Pozivamo vas da se uključite u zimske radionice koje su organizirane u školama Krapinsko-zagorske županije.

Kako bi vam praznike učinili zanimljivijima u našoj školi možete sudjelovati u sljedećim radionicama:

• MICRO: BIT - programiranje  ( ponedjeljak 7. siječnja od 9 do 11 sati ) - mjesto održavanja - informatička učionica OŠ Đure Prejca Desinić, voditeljica učiteljica Viktorija Lončar.
  • PUTEVIMA VERONIKE DESINIĆKE (srijeda 9. siječnja od 10 do 12 sati ) - mjesto održavanja - dvor Veliki Tabor, voditeljica učiteljica Božica Mandić.
  • MATEMATIČKE ZANIMLJIVOSTI ( petak 11. siječnja od 9.30 do 12.30 sati ) - mjesto održavanja - OŠ Đure Prejca Desinić, voditeljica učiteljica Silva Županić.

Svi zainteresirani učenici mogu se prijaviti do petka 4. siječnja na sljedeće brojeve telefona: 300 477  i 343 191.