preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Poveznice

Vijesti

Županijsko natjecanje ŽŠSS KZŽ

Županijsko natjecanje ŽŠSS KZŽ                          

Domaćini smo 1. kola Futsal, dječaci 5. i 6. razredi OŠ
skupina B 
voditelj Siniša Kuhta, prof.

utorak, 16. 4. 2019., početak u 9 sati
nogometno igralište OŠ Đure Prejca Desinić.

Poštovani roditelji, mještani, svi ljubitelji dječjeg nogometa i nogometa uopće!!
Dođite, bodrite naše male nogometaše, budite navijači.
Jer samo uz vatrene navijače SE POBJEĐUJE!!!!
 

 


Sudjeluju ekipe:

Skupina B – B1, B2, B3 i B4, sudac Dejan Kolar
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA – domaćin - 16.4.2019.
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA
ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

RASPORED

Skupina B – B1, B2, B3 i B4

DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA -OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA-ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA-GORNJA S.- OŠ M. GUPCA
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA-ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA
ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA-OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE-GORNJA S.- OŠ M. GUPCA

Za ekipu OŠ Đure Prejca Desinić zaigrat će:
Florijan Kralj, Leon Broz, Antonio Hajdinjak, Gabrijel Hrženjak, Lovro Bosnar, Niko Kecur, Ivan Vukmanić, Daniel Juričan, Gabrijel Broz, Luka Geršak i Alen Gašpert



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 11. 4. 2019.

Vijesti

Županijsko natjecanje ŽŠSS KZŽ

Županijsko natjecanje ŽŠSS KZŽ                          

Domaćini smo 1. kola Futsal, dječaci 5. i 6. razredi OŠ
skupina B 
voditelj Siniša Kuhta, prof.

utorak, 16. 4. 2019., početak u 9 sati
nogometno igralište OŠ Đure Prejca Desinić.

Poštovani roditelji, mještani, svi ljubitelji dječjeg nogometa i nogometa uopće!!
Dođite, bodrite naše male nogometaše, budite navijači.
Jer samo uz vatrene navijače SE POBJEĐUJE!!!!
 

 


Sudjeluju ekipe:

Skupina B – B1, B2, B3 i B4, sudac Dejan Kolar
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA – domaćin - 16.4.2019.
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA
ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

RASPORED

Skupina B – B1, B2, B3 i B4

DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA -OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA-ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA-GORNJA S.- OŠ M. GUPCA
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA-ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA
ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA-OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE-GORNJA S.- OŠ M. GUPCA

Za ekipu OŠ Đure Prejca Desinić zaigrat će:
Florijan Kralj, Leon Broz, Antonio Hajdinjak, Gabrijel Hrženjak, Lovro Bosnar, Niko Kecur, Ivan Vukmanić, Daniel Juričan, Gabrijel Broz, Luka Geršak i Alen Gašpert



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 11. 4. 2019.

Tražilica

e-Dnevnik


Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Vremenska prognoza

Brojač posjeta




preskoči na navigaciju