Priopćenje učenicima i roditeljima!!

Obavještavam vas da  zaposlenici Osnovne škole Đure Prejca  sudjeluju u najavljenom  štrajku koji će se održati u utorak  12. studenoga   2019. godine.

Nastava se neće moći organizirati. Ukoliko netko od učenika dođe u školu  bit će zbrinut uz primjerene oblike odgojno - obrazovnog rada uz nadzor.

U PŠ Vinagora i PŠ Velika Horvatska nastava  se neće moći organizirati.

Roditelji , pratite informacije putem medija , naše web stranice i face book profila o eventualnom prekidu štrajka učitelja i početku nastave.

Hvala na razumijevanju i svako dobro.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti ravnateljici škole Anici Karažiji na tel 049 343 483 (radnim danom od 7 - 15 sati) ili na mail;  ankarazija@ gmail.com  ili  ured@os-djure-prejca-desinic.skole.hr