Autor: Viktorija Lončar, 14. 11. 2019.

Povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Vukovara 1991. i Dana pada Vukovara pozivamo sve učenike i  učitelje na zajedničko  obilježavanje spomen-akcije. Paljenje lampiona će biti ispred crkve sv. Jurja Mučenika na Trgu sv. Jurja u Desiniću, dana 18. studenoga 2019. s početkom u 17.30 sati. U ponedjeljak nastava će se održati poslijepodne s početkom u 13.00 sati. Odlazak učenika putnika biti će u 18.00 sati ili nakon završetka obilježavanja (u slučaju da potraje dulje).

Priopćenje…..

„I u mom gradu Vukovar svijetli“ te na taj način odati počast svima koji su stradali braneći Vukovar i našu domovinu.

Donijeti lampaš (lampion).

U ponedjeljak nastava će se održati poslijepodne s početkom u 13.00 sati. Nastavni sat 45 min.

Molim učitelje/ice i razrednike/ice da povedi djecu i prate ih .

Odlazak učenika putnika u 18.00 sati ili nakon završetka obilježavanja (u slučaju da potraje dulje).