« Svibanj 2020 »

NASTAVA NA DALJINU U 1. A
Autor: Viktorija Lončar, 5. 4. 2020.

Kako se zbog korona virusa održava on line nastava na daljinu, otvorili smo virtualnu učionicu za 1. a razred u želji da učenicima i roditeljima olakšamo nove okolnosti učenja. Svakodnevno objavljujemo materijale koji prate nastavni plan i program prema Kurikulumu škole. Prema anketi provedenoj s roditeljima 1. a razreda, rezultati pokazuju da su sadržaji koji se nude učenicima u svrhu utvrđivanja, ponavljanja i uvježbavanja od višestruke koristi te da pomažu u dosezanju željenih ishoda.

Zahvaljujemo roditeljima na potpori koju pružaju učenicima i učiteljici.

O našoj Čarobnoj učionici u 1. a pogledajte na sljedećoj poveznici. Klikom na riječi Čarobna učionica koja je podcrtana, otvorit će se sadržaji.

Razredna učiteljica: Božica Mandić

Čarobna učionica 1.a

NASTAVA NA DALJINU U 1. A
Autor: Viktorija Lončar, 5. 4. 2020.

Zahvaljujemo roditeljima na potpori koju pružaju učenicima i učiteljici.

Razredna učiteljica: Božica Mandić

Čarobna učionica 1.a