« Srpanj 2020 »

PLAN povrata udžbenika - tableta - knjiga iz školske knjižnice
Autor: Doris Kaučić, 17. 6. 2020.

PLAN povrata

udžbenika - tableta - knjiga iz školske knjižnice

1.Razrednice razredne nastave će  svaka za svoj razredni odjel prikupiti sve udžbenike i vježbenice (sve s popisa) do četvrtka 25.6.2020.

2.Razrednici/ice predmetne nastave  će doći u školu na preuzimanje udžbenika u četvrtak, 25. 6. od 11 do 17 sati.

-protokol preuzimanja-

*razrednik/ica će biti u svojoj učionici, preuzimati udžbenike i ostalo i voditi evidenciju povratka

*učenici će ulaziti u učionicu i ostavljati udžbenike prema popisu udžbenika

*isti dan, u četvrtak, vraćaju se i tableti (5. razred i 7. razred)

*tablete preuzimaju razrednici i vode evidenciju o preuzimanju

*prilikom preuzimanja obavezno je provjeriti ispravnost tableta

*isti tablet učenik/ica dobiva na korištenje  prvi dan nastave za šk. god.

2020./2021.

*u četvrtak se vraćaju i posuđene knjige iz školske knjižnice. Knjige će preuzimati školska knjižničarka u prostoru knjižnice

*ukoliko učenik ili roditelj nije u mogućnosti doći u školu taj dan , razrednik/ica će dogovarati termin za povrat

**Svi udžbenici moraju biti vraćeni prema popisu udžbeniku za ovu školsku godinu s napomenom da učenici koji ne vrate udžbenike koje su zadužili prethodne godine, odnosno ne nadoknade štetu, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.

**Procjenu udžbenika za sljedeću školsku godinu obavit će stručna služba škole.

Smatra se da je udžbenik u uporabnom  stanju ako je cjelovit, konzistentan i čitljiv.

ravnateljica

PLAN povrata udžbenika - tableta - knjiga iz školske knjižnice
Autor: Doris Kaučić, 17. 6. 2020.

PLAN povrata

udžbenika - tableta - knjiga iz školske knjižnice

-protokol preuzimanja-

*učenici će ulaziti u učionicu i ostavljati udžbenike prema popisu udžbenika

*isti dan, u četvrtak, vraćaju se i tableti (5. razred i 7. razred)

*tablete preuzimaju razrednici i vode evidenciju o preuzimanju

*prilikom preuzimanja obavezno je provjeriti ispravnost tableta

*isti tablet učenik/ica dobiva na korištenje  prvi dan nastave za šk. god.

2020./2021.

**Procjenu udžbenika za sljedeću školsku godinu obavit će stručna služba škole.

ravnateljica