« Kolovoz 2020 »

Podjela svjedodžbi
Autor: Doris Kaučić, 3. 7. 2020.

Dragi učenici/ice, poštovani  roditelji!!!!!

Podjela učeničkih svjedodžbi, nagrada i pohvalnica učenicima od 1. do 8. razreda bit će 10. srpnja 2020.

U 8.00 sati za učenike nižih razreda.

U 9.00 sati za učenike viših razreda.

Podjela će se održati za svaki razred u učionici (za učenike putnike  neće biti organiziran prijevoz).

Ukoliko nećete moći doći na samu podjelu, svjedodžbe možete podići u tajništvu škole.

Epidemiološke mjere / protokol:

Prilikom ulaska u školsku zgradu (ulazi učenik ili roditelj) obavezno mjerenje temperature, dezinficiranje ruku i održavanje socijalnog razmaka. Odrasli ulaze s maskom za lice.

Na samom kraju smo s aktivnostima za ovu školsku godinu. Bila je izuzetna, puna izazova i nepredvidivih situacija. Zahvaljujem svim učenicima/cama i roditeljima na strpljenju, suradnji, razumijevanju i podršci.

Svim učenicima/cama čestitam  na postignutom uspjehu u učenju i vladanju i želim bezbrižan i zaista zaslužen odmor.

Posebna čestitka pohvaljenim i nagrađenim učenicima/cama.

Neka vam ovo ljeto bude zdravo,  radosno i toplo. Ispunjeno dječjom igrom i druženju s obitelji.

Ostanite odgovorni. Sačuvajte zdravlje sebe i drugih.

Nastava u školskoj godini 2020./2021. počinje 7. rujna 2020. godine.

SRETNE I RADOSNE LJETNE PRAZNIKE!!

ravnateljica

Podjela svjedodžbi
Autor: Doris Kaučić, 3. 7. 2020.

Dragi učenici/ice, poštovani  roditelji!!!!!

U 8.00 sati za učenike nižih razreda.

U 9.00 sati za učenike viših razreda.

Epidemiološke mjere / protokol:

Posebna čestitka pohvaljenim i nagrađenim učenicima/cama.

Ostanite odgovorni. Sačuvajte zdravlje sebe i drugih.

Nastava u školskoj godini 2020./2021. počinje 7. rujna 2020. godine.

SRETNE I RADOSNE LJETNE PRAZNIKE!!

ravnateljica