« Rujan 2020 »

Najnovije upute za suzbijanje epidemije u školskim ustanovama
Autor: Doris Kaučić, 28. 8. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Obavještavamo vas da je Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja 24. kolovoza 2020. godine objavio Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.

Svaka škola, ovisno o svojim posebnostima, morat će svoj rad prilagoditi propisanim Uputama, s osnovnim ciljem održavanja redovne nastave u školi, vodeći brigu o zdravlju i sigurnosti učenika u najvećoj mogućoj  mjeri. Na temelju navedenih Uputa te u skladu s materijalno-tehničkim i prostornim uvjetima OŠ Đure Prejca u matičnoj i područnim školama, nakon najavljenih dodatnih konzultacija s MZO i osnivačem (KZŽ) tijekom narednih dana, izraditi će se Provedbeni plan organizacije i održavanja nastave u OŠ Đure Prejca  za 2020./2021. šk. god., kao i protokoli za učenike (RN i PN), roditelje i djelatnike s jasno definiranim uputama o postupanju tijekom boravka u školi.

Još jednom naglašavamo da će  organizacija i način rada biti uvjetovani preporukama i smjernicama HZJZ-a i MZO-a.

Provedbeni plan i način organizacije rada kao i sve ostale upute i važne informacije za početak nove školske godine objavit ćemo u najkraćem mogućem roku (tijekom idućeg tjedna) na mrežnim stranicama i na ulazu u školu.

Ravnateljica

Najnovije upute za suzbijanje epidemije u školskim ustanovama
Autor: Doris Kaučić, 28. 8. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Ravnateljica