« Svibanj 2021 »

Autor: Doris Kaučić, 2. 10. 2020.

Županijska smotra Građanskog odgoja i obrazovanja ove se godine održala, po prvi puta, on line. Našu su školu predstavile Petra Špiljak, Petra Hlupić, Lana Hlupić i Elizabeta Turčić s projektom ŠKOLA ZA ŽIVOT, KAJ JE TO?

Svojom građanskom inicijativom, suradnjom s lokalnom zajednicom, načinom prezentacije i dubinom pristupa razradi problema, osmašice su oduševile tročlanu komisiju. Naglasivši partnersku suradnju s Dvorom Veliki Tabor u ostvarivanju projekta, članice komisije uočile su kako smo odabrali izazovan problem mladih te su pokazale oduševljenje načinom rješavanja problema i javnom prezentacijom.

Posebno zahvaljujemo učiteljima koji su podržali naš rad nudeći nove metode, povezujući nastavu sa životnom školom. Na projektu su, uz voditeljice Božicu Mandić i Gordanu Bartol, sudjelovale i Anita Matuša Popović te muzejska pedagoginja iz Dvora Veliki Tabor, Kristina Pavlović.