« Studeni 2020 »

Kratke upute za provođenje nastave na daljinu za vrijeme samoizolacije učenika
Autor: Doris Kaučić, 24. 10. 2020.

Kratke upute za provođenje nastave na daljinu za vrijeme samoizolacije učenika:

1. Učitelji/ice koji predaju u tom razrednom odjelu   šalju nastavni materijal i upute za učenika/icu do 8.00 sati  u virtualnu učionicu za taj dan.

2. Učenik/ica radi  prema postojećem rasporedu sati.

3. Nastavni sat traje 45 min.

4. Molim učenike i vas roditelje da se pridržavate nastave prema rasporedu kako vam radni dan ne bi trajao od jutra do večeri.

5. Učenici/ice, redovito odrađujte nastavu i zadatke u Teams učionici odnosno prema uputama predmetnog ili razrednog učitelja/ice.

6. U slučaju pitanja ili nejasnoća javiti se povratno i kontaktirati razrednika/icu ili stručnu službu škole

Učenici/ice prihvatite novonastalu situaciju ozbiljno, izgleda da postoje ulazi virusa sa svih strana. Samo svojom odgovornošću štitimo sebe i druge od zaraze.

Za sve vas koji ste privremeno doma, šaljemo pozdrave iz škole, dajemo vam podršku i mislimo na vas.

ravnateljica A.Karažija

Kratke upute za provođenje nastave na daljinu za vrijeme samoizolacije učenika
Autor: Doris Kaučić, 24. 10. 2020.

Kratke upute za provođenje nastave na daljinu za vrijeme samoizolacije učenika:

2. Učenik/ica radi  prema postojećem rasporedu sati.

3. Nastavni sat traje 45 min.

ravnateljica A.Karažija