« Svibanj 2022 »

Priopćenje…..

Ove godine obilježava se 30. godišnjica stradanja Vukovara te će se u Vukovaru i Škabrnji, ali i diljem naše domovine, 18. studenoga 2021. godine obilježiti Dan sjećanja na žrtve Domovinskoga rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Pozivamo sve učenike i  učitelje na zajedničko  obilježavanje spomen-akcije „I u mom gradu Vukovar svijetli“ te da na taj način odamo počast svima koji su stradali braneći Vukovar i našu domovinu.

Paljenje lampiona će biti ispred crkve sv. Jurja Mučenika na Trgu sv. Jurja u Desiniću, dana 17. studenoga 2021. s početkom u 18.00 sati.