Natjecanja i smotre i šk.god. 2014./2015.

Autor: Mirjana Slovenec, 19. 3. 2015.

Vremenik natjecanja

excel

Popis domaćinstava za županijska natjecanja u osnovnoj školi

excel

Tajnici natjecanja i smotri

GEOGRAFIJA - ŽUPANIJSKO POVJERENSTVO

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

KONTAKT ZA ŽUPANIJSKO NATJECANJE - GEOGRAFIJA

Upute AZOO i ASOO

Opće upute

Provedbene upute

Rezultati Zupanijskog natjecanja - GEOGRAFIJA

OŠ Đure Prejca Desinić
Ratkajeva 8

Desinić, 25. veljače  2015.

Županijsko natjecanje iz Geografije
(kategorija; osnovne škole KZŽ)

Županijsko natjecanje iz Geografije održano je 25. veljače 2015. u OŠ Đure Prejca Desinić.
Natjecalo se 10 učenika/ica petih razreda, 7 učenika/ica šestih razreda, 7 učenika/ica sedmih razreda i 9 učenika/ica osmih razreda iz 14 osnovnih škola Krapinsko –zagorske županije.

U kategoriji petih razreda
Prvo mjesto osvojila je Jana Prekratić iz OŠ Ksaver Šandor Gjalski Zabok, mentor Stjepan Leljak.
Drugo mjesto pripalo je učenicima Ani Ptičar iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina, mentorica Miljenka Hršak i Ivanu Habazinu iz OŠ Marija Bistrica, mentor Stjepan Čebrajec.
Treći su Katarina Kešćec iz OŠ Oroslavje, mentor Augustin Flegar i Karlo Lukšić iz OŠ Augusta Cesarca Krapina, mentor Igor Šoštar.

U kategoriji šestih razreda
Prvo mjesto osvojila Petra Sučić iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina, mentorica Miljenka Hršak.
Drugo mjesto pripalo je Leonardi Sirovec iz OŠ Oroslavje, mentor Augustin Flegar.
Treći su  Lea Kovačec iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina, mentorica Miljenka Hršak i Leonardo Ozimec iz OŠ Marija Bistrica, mentor Stjepan Čebrajec.

U kategoriji sedmih razreda
Prvo mjesto osvojio je Marko Rasonja iz OŠ Krapinske Toplice, mentor Krešimir Lovrenčić.
Drugo mjesto pripalo je učenicima Andri Klanciru iz OŠ Ante Kovačića Zlatar, mentorica Kristina Fruk  i Damjanu Milakoviću iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina, mentorica Miljenka Hršak.