RAVNATELJICA: Anica Karažija
TAJNIŠTVO I RAČUNOVODSTVO: Dubravka Mrkša Horvat - tajnica, Đurđa Majcenić - računovođa
STRUČNA SLUŽBA: Danijela Antolić - defektologinja, Josipa Vnuk - knjižničarka, Karmenka Blažun Beber - pedagoginja
RAZREDNA NASTAVA:
MATIČNA ŠKOLA DESINIĆ
Božica Mandić - 1. a
Gordana Reljić - 2. a
Mirjana Bobinac - 3. a
Ivana Šafran Jurina - 3. b
Ivana Šimunić - Krklec - 4. a
PODRUČNA ŠKOLA VELIKA HORVATSKA
Lidija Bucifal - 1.- 4. c
PODRUČNA ŠKOLA VINAGORA
Martina Leskovar -1.d, 4.d
Suzana Zdolc - 2.d, 3.d
PREDMETNA NASTAVA:
Gordana Bartol - Hrvatski jezik
Vedrana Gudek - Hrvatski jezik
Božena Lacković - Likovna kultura
Iva Bejuk - Glazbena kultura
Goran Šuper - Engleski jezik
Anita Padovan - Engleski jezik
Tanja Hajdinjak - Engleski jezik
Silva Lončarić - Matematika
Maja Vahtarić - Matematika
Dorotea Drempetić - Fizika
Martina Kušer - Kemija
Dražen Ljubić - Geografija
Valentina Curman - Geografija
Božica Berc - Povijest
Lucija Šćuric - Povijest
Mirela Levačić - Cvok - Priroda / Biologija
Allana Ilić - Informatika
Melita Hubej - Informatika
Darko Mihalić - Tehnička kultura
Sandra Debanić - Tehnička kultura
Siniša Kuhta - Tjelesna i zdravstvena kultura
Anita Matuša Popović - Vjeronauk
Petra Jurina - Vjeronauk
Jelena Tramišak - Njemački jezik
TEHNIČKO OSOBLJE:
Anita Horvatin - kuharica
Anica Lončar - pom. kuharica
Darinka Vinković - spremačica
Biserka Jurički - spremačica
Anica Ocvirk - spremačica
Božica Brezak - spremačica/kuharica
Đurđa Bosnar (Anita Kundih) - spremačica / kuharica
Darinka Šolman - spremačica
Darko Ljubić - domar
Miljenko Ljubić - domar
Djelatnici:
- Danijela Antolić
- Gordana Bartol
- Božica Berc
- Karmenka Blažun Beber
- Mirjana Bobinac
- Đurđa Bosnar
- Božica Brezak
- Lidija Bucifal
- Monika Čretni
- Dorotea Drempetić Bigec
- Dominik Gregurović
- Vedrana Gudek
- Anita Horvatin
- Melita Hubej
- Allana Ilić
- Biserka Jurički
- Anica Karažija
- Siniša Kuhta
- Anita Kundih
- Martina Leskovar
- Mirela Levačić Cvok
- Anica Lončar
- Katarina Lončar
- Silva Lončarić
- Darko Ljubić
- Dražen Ljubić
- Miljenko Ljubić
- Đurđa Majcenić
- Božica Mandić
- Anita Matuša-Popović
- Darko Mihalić
- Dubravka Mrkša Horvat
- Anica Ocvirk
- Anita Padovan
- Gordana Reljić
- Ivana Šafran Jurina
- Lucija Šćuric
- Ivana Šimunić Krklec
- Darinka Šolman
- Goran Šuper
- Maja Vahtarić
- Darinka Vinković
- Josipa Vnuk
- Suzana Zdolc
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |